BÉNÉTEAU CLUB NEDERLAND

Vraag hier je uitnodigingsbriefkaart aan

Vraag hier je uitnodigingsbriefkaart aan

Geplaatst op 24-03-2024  -  Categorie: Algemeen

wordt-lid-aanvraag-briefkaart

Zoals bij iedere vereniging zijn we op zoek naar nieuwe leden.

We hebben nu  ongeveer 100 leden. Er zijn echter meer dan 600 Facebook Bénéteau Club deelnemers en in iedere haven waar je afmeert liggen zeker een paar jachten die nog niet van onze vereniging weten of lid zijn.

Daarom komen we dit seizoen in actie om die groep te vinden en uit te nodigen lid te worden.

Op onze activiteiten kan je een pakketje briefkaarten mee nemen die je kan voorzien van je eigen unieke code en naam. Ieder door jou geintroduceerd lid die zich met de code en jou naam aanmeldt, geeft je de kans op een interessante prijs die tijdens de komende nieuwjaarsborrel wordt uitgereikt.

Hoe meer leden, hoe meer exclusive activiteiten we kunnen gaan organiseren. Dus doe mee en neem je pakketje mee tijdens een activiteit of vraag je pakketje briefkaarten aan via de secretaris onder vermelding van je postadres en scheepsnaam.

 

Vraag aan